جلسه تکریم و معارفه مدیر حراست موسسه فناوران شهر


جلسه تودیع و معارفه مدیر حراست موسسه فناوران شهر با حضور مدیر عامل و رئیس حراست معاونت برنامه ریزی شهرداری ، معاونان و مدیران موسسه فناوران شهر برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی موسسه فناوران در ابتدا این مراسم مدیرعامل موسسه فناوران ضمن خیرمقدم به میهمانان چند نکته در خصوص نحوه شکل گیری و ایجاد دفاتر خدمات الکترونیک شهر و سالم سازی محیط آن را یادآور شدند که پیشگیری را مقدم بر مبازره با فساد اداری دانستند و لازمه پیشگری را شفاف سازی ضوابط و مقررات و سیستمی کردن فرآیندها بیان نمودند. ایشان تنها راه به حداقل رساندن فساد اداری را غیر حضوری کردن خدمات بیان کردند و اعلام داشتند قبل از واگذاری خدمات به بخش خصوصی توسط اداره کل تدوین تفکیک بین فعالیتهای حاکمیتی و تصدی‌گری انجام شد. در جلسات اداری متاسفانه بدون توجه به این تفکیک فعالیت، موضوعاتی به دفاتر نسبت داده می‌شود که اصلا در حوزه فعالیت و حدود اختیارات دفاتر خدمات الکترونیک شهر نیست و هرگز این اختیارات به دفاتر واگذار نشده است لذا پیشنهاد نمودند توسط شهرداری تهران حدود اختیارات مناطق و دفاتر خدمات الکترونیک شهر شفاف سازی و مجدد ابلاغ گردد.محمدباقر دشت گرد در پایان عنوان نمود که در روش فعلی صدور مجوزات در شهرداری تهران معیوب است نیاز به بازنگری دارد. 

در ادامه مراسم جناب آقای طوفانی ریاست محترم حراست معاونت برنامه ریزی ، توسعه شهری و امور شورا با تشکر از طرح موضوعات ، عنوان نمودند که اینجانب با توجه به تجربه گذشته ، با فرایند کار در موسسه آشنا هستم ، و موسسه فناوران توانسته است با استفاده از مکانیزم های لازم و الکترونیکی کردن فرایندها تا حدود بسیار زیادی از بروز مشکلات گذشته جلوگیری نماید، ضمن اینکه لازم است با اطلاع رسانی مناسب روند صحیح امور به شهروندان ، از ایجاد مفاسدی که بواسطه عدم اطلاع مراجعین صورت می گیرد ، جلوگیری نمود . در پایان از زحمات چندین ساله جناب آقای علیرضا کرمی و محسن کیمیا تشکر و قدر دانی مینمایم و آرزوی موفقیت در خدمت برای جناب آقای بهرام ودادی کیا را از درگاه خداوند منان خواستارم ، در انتهای مراسم با اهدای لوح تقدیر از سوی مدیر عامل موسسه فناوران از زحمات آقایان علیرضا کرمی و محسن کیمیا مدیران پیشین حراست موسسه تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

print

تهران ، خیابان زرتشت شرقی ، بعد از تقاطع حافظ ، پلاک 9
تلفن : 7-88932753 دورنگار : 88800601 کد پستی : 1597715511
درباره ما|حریم شخصی کاربران|موسسه فناوران شهر