طی حکمی از سوی سرپرست موسسه فناوران شهر آقای امیر تیغ نورد معاون برنامه ریزی و بهبود روشها در موسسه فناوران شهر شد


به گزارش روابط عمومی موسسه فناوران طي مراسمي با حضور سرپرست موسسه فناوران شهر،جناب آقای امیر تیغ نورد به عنوان معاون برنامه ریزی و بهبود روشهای موسسه فناوران شهر معرفي شد.

در اين جلسه جناب آقای لطفی ضمن خیر مقدم و آرزوي توفيق براي ايشان، گفت : هر تغييري مي تواند زمينه ساز رشد و تکامل مجموعه و کارکنان باشد و اميدوارم هر فردي در هر جايگاهي که قرار دارد موجبات خير و برکت براي ديگران شود.

در متن این حکم آمده است :

 

نظر به تجارب ارزنده، حسن سوابق و تخصص جنابعالی به موجب اين حكم شما را به سمت معاون برنامه ریزی و بهبود روشها در موسسه فناوران شهر تهران منصوب می ‌نمايم .اميد است با توكل به خداوند متعال و بهره‌گيری از دانش و تجربه، تمامی همت و مساعی خويش را برای انجام وظايف قانونی و همکاری با ساير مجموعه‌های شهرداری و دفاتر خدمات الکترونیک شهر در جهت ارتقاء و بهبود سیستم ها و روشها، افزایش شفافیت، کاهش هزینه ها، افزایش سرعت پاسخگویی و خدمت رسانی به شهروندان فهیم تهرانی به كار ببنديد.

بديهی است تحقق برنامه‌های شهرداری تهران در امر ایجاد، نگهداری و نظارت بر دفاتر خدمات الکترونیک شهر، راهبری و توسعه خدمات الکترونیکی در موسسه فناوران منوط به تلاش مضاعف شما و معاضدت همكاران محترم موسسه می‌باشد. از خداوند متعال توفیق روز افزون شما را جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری در خدمت به آحاد شهروندان تهرانی خواستارم. داود لطفی 1398/02/24print

تهران ، خیابان زرتشت شرقی ، بعد از تقاطع حافظ ، پلاک 9
تلفن : 7-88932753 دورنگار : 88800601 کد پستی : 1597715511
درباره ما|حریم شخصی کاربران|موسسه فناوران شهر