ارزیابی عملکرد کارشناسان بازدید دفاتر خدمات الکترونیک در نیمه اول سال 1396 انجام و نتیجه آن به دفتر خدمات الکترونیک منعکس گردید


 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه فناوران شهر ارزیابی عملکرد کارشناسان بازدید دفاتر خدمات الکترونیک در نیمه اول سال 1396 انجام و نتیجه آن به دفاتر خدمات الکترونیک منعکس گردید؛ معاونت اجرایی موسسه فناوران در راستای مأموریت خود با هدف ارتقاء کیفیت خدمات و ایجاد وحدت رویه در فرایند بازدید از املاک از ابتدای سال جاری عملکرد کارشناسان بازدید دفاتر را مورد بررسی قرار داد. کارشناسان موسسه از 245 ساختمان که پرونده آنها در دفاتر فعال بود بازرسی و گزارشات ثبتی کارشناسان بازدید را  ارزیابی نمودند، نتیجه بررسی گزارشات دفاتر حاکی از آن است که برخی از دفاتر بر مبنای روالهای جاری منطقه از ملک مورد تقاضا بازدید و اقدام به تهیه گزارش نموده‌اند. این امر باعث رفت و برگشت پرونده‌ و ایجاد مشکل برای مالکین و مهندسین شده است.

معاونت اجرایی موسسه مشکلات احصاء شده را در کارگروه های تخصصی خود بررسی و گزارش عملکرد کارشناسان بازدید را به مسئولین دفاتر منعکس و برای ارتقای سطح کیفیت کار کارشناسان بازدید برنامه آموزش ضمن خدمت را تدوین و به دفاتر ابلاغ نموده است. همچنین موسسه به منظور اصلاح فرایند بازدید از املاک، ارتقاء سطح خدمات، وحدت رویه و ایجاد شفافیت در دفاتر و مناطق پیشنهادات خود را  برای ادارات کل تدوین و ضوابط و صدور پروانه، تشخیص و وصول درآمد و کمیته انضباطی ارسال نموده است. امید است در جلسات کارشناسی فی مابین ادارات کل مشکلات احصا شده رفع و به دفاتر ابلاغ گردد.


 

 

 


 

print


تهران ، خیابان زرتشت شرقی ، بعد از تقاطع حافظ ، پلاک 9
تلفن : 7-88932753 دورنگار : 88800601 کد پستی : 1597715511
درباره ما|حریم شخصی کاربران|موسسه فناوران شهر